Absolventi 2021

foto

    V stredu 30. júna 2021 sme sa my, deviataci, lúčili s našimi učiteľmi, spolužiakmi a celým personálom školy. Aj keď naša rozlúčka nemohla byť taká, aká bývala po minulé roky, myslíme si, že sme si to veľmi užili.  

    Deväť rokov na tejto škole nám dalo naozaj veľa. Hoci sa nám do školy niekedy naozaj nechcelo, ťahala nás do nej túžba po rozširovaní obzoru a, samozrejme, aj kamaráti, humorné situácie, šantivé prestávky, výbuchy smiechu či nezabudnuteľné „hlášky“.       

     Nemôžme zabudnúť na povzbudzujúce a motivačné slová od našich učiteľov, ktorí boli vždy ústretoví a ochotní podeliť sa s nami o svoje poznatky a skúsenosti.     Teraz, keď sa naše chodníčky rozchádzajú, môžeme sľúbiť, že našu základnú školu budeme reprezentovať, robiť jej dobré meno a v dobrom na ňu spomínať, či už na „veterine, hotelovke, priemyslovke, zdravotke“  alebo na iných stredných školách.                                     

     Ako raz povedal jeden múdry fyzik: „Nie je dôležité, čo si dokázal v škole, ale to, čo dokážeš v živote.“ Tak aj my odchádzame, aby sme v živote niečo dokázali!

 

                                                                                                            Žiaci IX.A a IX.B triedy

Galéria

Video